ДП “БРОДІВСЬКЕ ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО”: СУЧАСНИЙ СТАН, ВИКОРИСТАННЯ, ЛІСОВІДНОВЛЕННЯ ТА ЛІСОЗАХИСТ
Основний зміст сторінки статті
Анотація
Проведено еколого-географічний аналіз сучасного стану, використання, лісовідновлення та лісозахисту ДП “Бродівське лісове господарство”. За геопросторовою структурою підприємство складається із шести лісництв: Берлинське; Бродівське; Заболотцівське; Лагодівське; Лешнівське; Підкамінське. На даному підприємстві ведення господарства здійснюється на принципах невиснажливого, постійного і неперервного лісокористування. Лісгосп мав затверджену розрахункову лісосіку рубок головного користування в обсязі 29,4 тис. М3 ліквідної деревини, в 2017 р зроблений перерахунок, який склав 62,61 тис. М3 ліквідної деревини. Фактичний об'єм заготовок за два останні роки склав 96% середньорічного обсягу діючої розрахункової лісосіки на час лесоустроенія.Проаналізовано побічне лісокористування: сінокосіння; виробництво меду; збір ягід та грибів. Значна увага приділяється охороні лісопокритих площ.
Блок інформації про статтю
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).
Посилання
Генсірук А. С., Нижник М. С. Географія лісових ресурсів України / А. С. Генсірук, М. С. Нижник. - Львів: Світ, 1995. - 115 c.
Рябчук В. П. Недеревна продукція лісу / В. П. Рябчук. - Львів: Світ, 1996. – 308 c.
Синякевич І. М. Економіка лісокористування / І. М. Синякевич. - Львів: Світ, 2000. – 370 с.
Синякевич І. М. Лісова політика / І. М. Синякевич. - Львів: ЗУКЦ, 2005. – 216 с.
Царик Л., Барна І., Гінзула М. та інші / Природокористування. Навчальний посібник / Л. Царик, І. Барна, М. Гінзула. - Тернопіль: ТНПУ, 2015. – 397 с.
www.dklg.kmu.gov.ua - Державне агенство лісових ресурсів.
www.pidruchniki.com - Структура організації лісового господарства.
www.brodylg.at.ua. – ДП “Бродівське лісове господарство”.