УМОВИ РЕАЛІЗАЦІЇ ПАЛЕОНТОЛОГІЧНОГО НАПРЯМКУ ГЕОТУРИЗМУ В МЕЖАХ НАЦІОНАЛЬНОГО ПРИРОДНОГО ПАРКУ «ПОДІЛЬСЬКІ ТОВТРИ»
Основний зміст сторінки статті
Анотація
У публікації висвітлені регіональні умови розвитку форм геотуристичного використання палеонтологічних об’єктів, території НПП «Подільські товтри». Розкриті головні особливості впливу літолого-геомогічної будови, господарського освоєння, юридичного статусу земель е розміщені об’єкти, їх транспортно-інфраструктурного обладнання та поєднання з уже сформованими компонентами рекреаційного комплексу. Здійснено аналіз ефективності перспективних форматів розвитку геотуризму на базі регіональних умов.
Ключові слова: геотуризм, палеотури, Подільські Товтри.
Блок інформації про статтю
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).