ЕКОЛОГІЧНА ШКОДА ТА ЕКОЛОГІЧНІ ЗЛОЧИНИ ПРОТИ ДОВКІЛЛЯ, СПРИЧИНЕНІ ПОШКОДЖЕННЯМ ПРОМИСЛОВИХ ОБ’ЄКТІВ ПІД ЧАС ВІЙНИ В УКРАЇНІ
Основний зміст сторінки статті
Анотація
Схід України, де активно ведуться бойові дії, до повномасштабного вторгнення країни-агресора був одним з екологічно небезпечних регіонів. На даний час неможливо оцінити всі наслідки екологічної шкоди та екологічних злочинів у повному масштабі так як бойові дії ще тривають і бракує точної інформації, але вже зараз можна фіксувати та документувати екологічні збитки для формування доказової бази відповідно до вимог Міжнародних незалежних комісій та судових органів.
Ключові слова: екологічна шкода, екологічний злочин, екологічні збитки, довкілля, військова агресія, навколишнє середовище.
Блок інформації про статтю
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).