РЕСУРСНИЙ ПОТЕНЦІАЛ ОРГАНІЗАЦІЇ КОМБІНОВАНИХ СПОРТИВНИХ ПОХОДІВ В УКРАЇНІ
Основний зміст сторінки статті
Анотація
Розглянуто мотиваційну базу організації комбінованих спортивних походів. Визначено туристські регіони України, що володіють необхідними можливостями для організації комбінованих спортивних походів. Досліджено ресурсний потенціал обраних регіонів, місцеві особливості та форми організації комбінованих спортивних походів. Представлено практичні рекомендації щодо можливих варіантів побудови комбінованих маршрутів. Оцінено перспективи організації комбінованих спортивних походів у цих регіонах України.
Ключові слова: пішохідно-водний похід, категорія складності, спортивно-туристський потенціал, катамаран, пакрафт
Блок інформації про статтю
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).