РЕГІОНАЛЬНІ ПАЛЕОТУРИ, ЯК ІНТЕРАКТИВНА ФОРМА ПІЗНАННЯ ЛАНДШАФТУ В СТРУКТУРІ ГЕОТУРИСТИЧНОГО МАРШРУТУ «TERRA PODOLICA»
DOI:
https://doi.org/10.25128/2519-4577.21.2.14Анотація
У публікації висвітлені регіональні умови реалізації палеотурів, як базових компонентів структури комплексного маршруту «Тerra Podolica», території Подільского Придністер’я. Розкриті головні особливості палеотурів в межах вибраних локацій з характеристикою їх технічних аспектів. Визначені провідні скам’янілості, що можуть стати регіональними палеобрендоми і можуть використовуватись як засоби популяризації геотуризму. Встановлено умови ефективного впровадження палеотурів у регіональний рекреаційний комплекс Подільського регіону. Здійснено аналіз ефективності перспективних форматів розвитку геотуризму на базі регіональних природних умов.
Ключові слова: геотуризм, палеотури, Поділля.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).